סנט פטרבורג בפסח 2017

מתכננים נסיעה לסנט פטרבורג? רוצים לראות את הפנינה הרוסית בפריחה אביבית בתקופת פסח?

סנט פטרבורג לישראלים בפסח 2017!

במיוחד עבורכם ארגנו סיורים מודרכים בקבוצות קטנות דוברות עברית!

כל יום טיול אחר. הירשמו לסיורים כבר עכשיו!

  • טיול פונורמי בפטרבורג ברכב – 10 או 13 באפריל
  • טיול רגלי כולל כניסה למוזאון הארמיטאז' ושיט בסירה – 11 או 14 באפריל.
  • ביקור בארמון יקטרינה הגדולה, כולל בחדר הענבר בעיירה פושקין – 12 או 15 באפריל.

פירוט הטיולים:

  • 10 או 13 באפריל. טיול פנורמי בעיר במיניבוס תיירותי

בין המקומות תראו את האתרים הבאים:

- קתדרלת איסק וכיכר איסק – נסתכל על אחת הקתדרלות היפות ברוסיה והגדולה בסנט פטרבורג, מבנה אדריכלי מרשים הנושא היסטוריה מעניינת.

- פסל הפרש מנחושת – פסל של הצאר פיטר הגדול, אחד הסמלים המזוהים של העיר. נשמע סיפור מרתק על הבנייה והנחת אבן היסוד לפסל.

- כיכר התאטרון ובניין תאטרון מריינסקי – מהתאטראות החשובים והמפורסמים ברוסיה.

- ביקור בבית הכנסת הגדול – בית הכנסת השני בגודלו באירופה. נכנס להיכל ונשמע את סיפורם המרתק של יהדות העיר ובניין בית הכנסת.

- פסלי הספינקס ליד נהר הנייבה – פסלים בני למעלה מ-3,500 שנה אשר הובאו במיוחד ממצריים ב-1832.

- רובע אי ויסילייבסקי – האזור המזרחי של האי המכונה "סטרלקה" הוא קומפלקס של בניינים מרשימים, ארמונות ואחוזות. נסייר באזור ונשמע סיפורים על המבנים המרשימים ועל אישים מפורסמים שהתגוררו בהם.

- ביקור בבקתת עץ של פיטר הגדול (בפנים) – הבקתה היא מבנה קבע הראשון של העיר ומקום מגוריו של הצאר פיטר הגדול. כיום משמשת הבקתה כמוזאון, אנו נסייר שם ונלמד על השנים הראשונות של העיר בהנהגתו של הצאר.

- ספינת אברורה – נצפה מבחוץ בספינה מוגנת מהצי הרוסי הקיסרי, אשר השתתפה במלחמת רוסיה-יפן בשנת 1905, אך ידועה יותר כסמלה של מהפכה הבולשביקית. כיום הספינה עוגנת באופן קבוע והפכה למוזאון.

- קתדרלת Savior on Spilled Blood – אחת הכנסיות הידועות של העיר, אשר נבנתה לכבודו של הצאר אלכסנדר השני במקום הירצחו ב-1881. אנו נסייר בתוך המבנה המרשים, אשר משמש גם כמוזאון ומפורסם בזכות ציורי הפסיפס המרהיבים המקשטים אותו.

- כיכר הארמון ועמוד אלכסנדר – הכיכר המרכזית של העיר ומסמליה המובהקים. הכיכר ממוקמת בסמוך לארמון החורף של קיסרי רוסיה ולמבני ממשל אחרים מתקופת אימפריה הרוסית. במרכזה מתנשא עמוד בגובה של כ-50 מ' לכבוד ניצחון הצבא הרוסי על צבא נפוליאון.

- ביקור בפטרובסקאיה אקווטורי – הדגם המוקטן של פטרבורג המשחזר את חיי היומיום באמצע המאה ה-18. אלפי פריטים מכניים זזים וממחישים את החיים בעיר לפני 250 שנה.

* זמן הסיור – 6 שעות. עלות הסיור – 55€ למבוגר, 45€ לילד עד גיל 16.

**המחיר כולל: כרטיסי כניסה לקתדרלת Spilled Blood, כרטיסי כניסה למוזאון בקתת העץ של פיטר הגדול ולאתר "דגם מוקטן של פטרבורג", ליווי והדרכה של מדריך דובר עברית, נסיעות במיניבוס בתוך העיר.

  • 11 או 14 באפריל. סיור רגלי במרכז העיר + כניסה למוזאון הארמיטאז' + שיט בסירה

- סיור לאורך הרחוב נייבסקי פרוספקט – הציר המרכזי והמפורסם ביותר של סנט פטרבורג, ברחוב ניצבים עשרות בניינים מרשימים בעלי היסטוריה מעניינת, אנו נעבור דרך גן קטרינה – גן קטן וציורי מאמצע המאה ה-19, תיאטרון אלכסנדרינסקי – מתאטראות הדרמה המפורסמים ברוסיה, גשר אנצ'יקוב – הגשר המפורסם בעיר אשר מעוטר בפסלי "מאלפי סוסים" (Horse Tamers) המפורסמים, נבקר בחנות ילסייב – חנות מדהימה ביופייה שהחלה את פעילותה בתחילת המאה הקודמת, נראה את קתדרלת קאזאן – מהחשובות בעיר, בית זינגר – בניין יפה בעל היסטוריה מעניינת שהיה שייך בעבר לחברת מכונות התפירה המפורסמת ונקנח בביקור במדרחוב מאלאיה סאדובאיה – רחוב קטן עם סיפורים גדולים.

- ביקור במוזאון הארמיטאז' – מהמוזאונים החשובים בעולם, מהוותיקים והגדולים ביותר בעולם האמנות. באוסף היצירות של הארמיטאז' נמצאות יצירותיהם של אמנים דוגמת מיכלאנג'לו, לאונרדו דה וינצ'י, פטר פאול רובנס, אנתוני ואן דייק, רמברנדט, קלוד לורן, קלוד מונה, וינסנט ואן גוך, פבלו פיקאסו ואחרים. במוזאון מוצגים אלפי פריטים היסטוריים, החל מתקופת האבן, דרך ציוויליזציות קדומות ועד ימינו. אורך הסיור במוזאון: שעתיים.

- סיור בסירה התיירותית על נהר הנייבה (כולל מערכת שמע). הסיור על הנהרות ובתעלות של פטרבורג כולל שייט על נהר הנייבה הגדול. במהלך הסיור נצפה על העיר מזוויות שונות ונבקר בפינות חמד שאותן אפשר לראות רק דרך התעלות. הסיור ילווה בהסבר על הסביבה דרך מערכת שמע באנגלית. אורך השיט: שעתיים.

* זמן הסיור – 6 שעות. עלות הסיור – 55€ למבוגר, 45€ לילד עד גיל 16.

**המחיר כולל: כרטיסי כניסה למוזאון הארמיטאז', שיט בסירה תיירותית,, ליווי והדרכה של מדריך דובר עברית.

  • 12 או 15 באפריל. ביקור בארמון יקטרינה הגדולה

*הטיול כולל כרטיסי כניסה לארמון ולפארק יקטרינה הגדולה בעיירה פושקין

- האתר "צארסקויה סלו" נמצא בעיירה פושקין, הממוקמת כ-26 ק"מ מסנט פטרבורג והוא כולל קומפלקס מבנים אשר שימש כמקום מגורים למשפחת המלוכה הרוסית במאות ה-18 וה-19. הסיור כולל ביקור בחדר הענבר המפורסם שבתוך הארמון אשר נחשב לפלא אמנותי, כמו כן תיהנו מנסיעה בכרכרה מלכותית בתוך הפארק.

** זמן הסיור – 6 שעות. עלות הסיור - 70€ למבוגר, 60€ לילד עד גיל 16.

*** המחיר כולל: כרטיס כניסה לארמון, נסיעה בכרכרה, ליווי והדרכה של מדריך דובר עברית, נסיעה לפושקין ובחזרה במיניבוס תיירותי.

שתף לחברים

שתף