שבת במוסקבה

לישראלי, תייר, איש עסקים או דיפלומט המגיע למוסקבה יודע כי את השבת הוא ירצה לחוות עם הקהילה הישראלית בעיר. חווית השבת בקהילה הישראלית במוסקבה עוברים מפה לאוזן וכל מי שטעם את השבת אצלנו לא שומר את הסוד לעצמו אלא דואג שכל מי ממשפחתו או ידידיו ומכריו המגיעים למוסקבה יזכו להתארח בשבת בקהילה הישראלית.

כך זה מידי יום שישי מתאספים עשרות חברים ישראלים לתפילות וסעודות השבת ביחד באוירה ישראלית אותנטית ומתוך שבת אחים גם יחד. המפגש, המתקיים באולם הארועים של המרכז הקהילתי היהודי ’מארינה ראשצ’ה’ מתחיל בתפילת ’קבלת שבת’ כשלאחריה, מתיישב כל הקהל לקידוש וסעודת שבת משולבת בדברי תורה, שירי שבת ושירי ארץ ישראל.

סעודת השבת ערוכה ברמה גבוהה וכוללת את כל מאכלי שבת המסורתיים כאשר בין הדגים לבשר נשמעים דברי תורה וברכה מהאורחים וההרגשה היא מרוממת ומרגשת מאד. התפילות וסעודות השבת בצוותא בקהילה הישראלית מהווה מפגש רוחני עשיר רגוע ומשיב נפש לאחר שבוע של עבודה קשה, טרדות ומרוץ ללא מנוחה, המעניק "פסק זמן", לשכוח מהכל, להתעלות על חיי החולין ולהתחבר לנשמה...’.

הסעודות כרוכות בתשלום.

לפרטים והרשמה: 1kehila@gmail.com, או בטלפון:

7-495-988-74-27+

 

כתובת בית הכנסת והמרכז הקהילתי היהודי "מרינה רושצ’ה" (בו נערכת קבלת שבת): מוסקבה, מטרו מרינה רושצ’ה (Mar’ina Roscha), רח’ ווטורוי וישסלאבצב פראולוק 5א -Vtoroi Vysheslavtzev pereulok 5a

שתף לחברים

שתף