על חברת ILTORUS

חברת ILTORUS מזמינה אתכם לבקר באחת המדינות המרתקות בעולם! טיילו אתנו בערים המפורסמות של רוסיה: מוסקבה, סנט-פטרבורג וסוצ’י

הפעילות שלנו


חברת ILTORUS מתמחה בתיירות נכנסת לרוסיה – מטיילים, אנשי עסקים, קבוצות ומבקרים פרטיים.

חברתנו מעניקה חבילות שירותי תיירות הכוללות בתוכן את כל צרכיו של התייר המבקר ברוסיה וכן מאפשרת קבלת כל שירות בנפרד.

בין השירותים שאנו מספקים:

  • הזמנת בתי מלון.
  • הסעות ותחבורה בערים ומחוצה להן.
  • מדריכי טיולים ומורי דרך מקצועיים דוברי שפות שונות, לרבות עברית.
  • רכישת כרטיסי כניסה לאתרים בעיר.
  • הזמנת ארוחות כשרות עבור קבוצות.

 

הייחודיות שלנו


ILTORUS – החברה היחידה ברוסיה שמציעה מגוון שירותי תיירות למבקרים ישראליים במוסקבה ובסנט-פטרבורג. כל צוות המשרד דובר עברית, אנגלית ורוסית.

לחברתנו הסכמים עם מספר בתי מלון במוסקבה ובסנט-פטרבורג. בחרנו את המלונות שעמם אנו עובדים בקפידה, ואנו שמחים להציע לאורחים שלנו מחירים ייחודים ותנאים מיוחדים ללינה בערי רוסיה.

יש לנו מאגר גדול של מורי דרך ומדריכי טיולים במגוון שפות ובעיקר – בעברית!

הנוחות ואיכות החוויה שלכם חשובות לנו! לכן מערך ההיסעים שלנו מוקפד ביותר. לרשותנו אוטובוסים ומיניבוסים העונים לדרישות והסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ההסעות וכוללים מיזוג, מערכת כריזה ועוד. שירות ההיסעים יותאם לגודל הקבוצה.

 לחברתנו הסכמים בלעדיים עם המסעדות הכשרות בעיר. כל קבוצות התיירים שפונות למסעדות הכשרות במרכז הקהילתי-יהודי של מוסקבה מופנות ישירות אלינו.

הצוות שלנו מיומן ומקצועי. אנו פועלים בתחום התיירות הנכנסת משנת 2006 ומתמחים במענק שירותי תיירות למבקרים פרטיים ולקבוצות תיירים מישראל וממדינות אחרות.

 אינטראקציה בין חברתנו לארגון הקהילה הישראלית במוסקבה.

הקהילה הישראלית במוסקבה הוא ארגון מאחד של ישראלים שמתגוררים במוסקבה ואנשי עסקים ישראליים שעובדים ומגיעים למוסקבה לעתים קרובות.

היסטוריית פעילות

חברתנו פעילה בתחום התיירות משנת 2006.

בשנת 2015 החלנו בתהליך מיתוג מחדש.

במהלך השנים צברנו ניסיון רב וטיפלנו באלפי תיירים ומבקרים פרטיים ובמאות קבוצות מטיילים.

(אתם מוזמנים להציץ בחלק מההמלצות החמות שקיבלנו).

נציגות בישראל - שיווק בלעדי ונציגות של חברת ILTORUS בישראל הינה חברת אי.אל.טו רוס בע''מ. כתובת המשרד: רחוב גדעון סער, 17, אור יהודה. 

 

קצת על רוסיה


המדינה הגדולה בעולם וגם בעלת היסטוריה מרתקת, ואחת המדינות המשפיעות ביותר בעולם. מאז נפילת מסך הברזל עברה רוסיה (והיא עדין עוברת) שינויים עצומים, גם בתחום התיירות וכיום היא מהווה יעד תיירותי מומלץ ומהנה.

מקורותיה ההיסטוריים של רוסיה כמעצמה, הם בני יותר מאלף שנים. התרבות הרוסית מושפעת הן מתרבויות המערב והן מתרבויות המזרח היוצרות ביחד תמהיל מרתק וייחודי.

למרות רצונם של חלק מהשליטים בתקופה זו או אחרת לבודד את רוסיה משכנותיה או מהשפעות מבחוץ, קשרים והשפעות הדדיות ניכרים היטב גם היום. השפעות אלו ניתן למצוא בכל תחום: שפה, אדריכלות, שמות פרטיים ועוד.

בימי הביניים, הושפעה רוסיה בעיקר מהטטרים, הפולנים והליטאים, אך את המבנים היפים והמשומרים עד ימינו, בנו אדריכלים מאיטליה, לרבות בניין הקרמלין. בימיו של הצאר "פיטר הגדול" חלה התקרבות גדולה לאירופה המערבית והשפעות מגרמניה והולנד ניכרו היטב בבירה החדשה עליה הכריז הצאר – סנט פטרבורג. באותה תקופה נחשבה העיר כמודרנית ומפוארת ביותר. קשרי השפעה אלו נמשכו עד המאה ה-19 אז הגיעה האוכלוסייה ברוסיה לשיאה תוך כדי סיפוח מדינות בלטיות ממערב, עמי הקווקז בדרום ומדינות ממרכז אסיה מהצד המזרחי. כל אלו הושפעו והפכו לחלק מהאימפריה הרוסית. תקופה זו נחשבת לתור הזהב של רוסיה. בזמן זה מוזיקאים ומלחינים רוסיים התפרסמו בכל העולם, שושלת המלוכה והאצולה הרוסית עודדה וטיפחה את אמנות הציור והפיסול, במדינה נפתחו גלריות שוקקות חיים ופעילות, הבלט הרוסי הפך למוביל ולנחשב ביותר, מדענים רוסים פרצו דרך וגילו תגליות חשובות. וכן חלה התקדמות גדולה בתחומי התחבורה והבנייה העירוניים.

לצד אלו, רוב תושבי רוסיה היו איכרים פשוטים שסבלו מרמת חיים ירודה ואפליה מצד האצולה והאריסטוקרטיה. בשל כך, החלה תסיסה חברתית שגרמה לביטול שלטון המלוכה ולהקמת מדינה קומוניסטית. השלטון סובייטי, המבוסס על שוויון האזרחים, תחילה דחף את המדינה להישגים מרשימים. בתחומים רבים, המדינה המחודשת – ברית המועצות, הייתה מהמתקדמות בעולם ויצרה שגשוג יחסי. אך עם הזמן, השלטון הדיקטטורי שיטת הכלכלה הסוציאליסטית ודיכוי כל סוג של אופוזיציה, ריסקו את המדינה. לאחר יותר מ-70 שנות שלטון קומוניסטי, ברית המועצות התפרקה ורוסיה הפכה למדינה עצמאית נטולת רפובליקות, אך עדיין עצומה בשטחה ובאוכלוסייתה.

העשור הראשון של רוסיה הקפיטליסטית התאפיין בתוהו ובוהו. רמת החיים של התושבים הפשוטים ירדה שוב. מאז כהונתו הראשונה של הנשיא הנוכחי ולדימיר פוטין, המדינה עלתה על מסלול התאוששות מהיר, הן בזכות נקיטת צעדים נמרצים מצד הנהגת המדינה לייצוב הכלכלה, והן בשל ניצול מיטבי של אוצרות הטבע האדירים של רוסיה.

בעשור האחרון, למרות משברים מסוימים, רמת החיים הכללית של התושבים היא במגמת עלייה. פרויקטים גדולים שהוקפאו בעבר, יוצאים לדרך והערים משנות את פניהן לטובה.

השינויים, התמורות, הסיפורים וההשפעות לאורך השנים, ניכרים היטב בערים מוסקבה וסנט פטרבורג.

בשנים האחרונות, ערים אלו עברו תהליכי שדרוג במערכות התשתית, בניינים רבים שופצו, אתרים היסטוריים שוחזרו, רחובות רבים הפכו להיות לידידותיים יותר לתיירים ועוברים ושבים, פארקים רבים שודרגו והפכו לפניני טבע של ממש.

 

רוסיה במספרים


שטח – 17,125,407 ק"מ (פי 1.8 מארה"ב)

אזורי זמן – 11!

גבולות  בצפון מערב – עם פינלנד ונורבגיה, במערב – עם מדינות בלטיות, פולין, בלרוס ואוקראינה, בדרום – עם גרוזיה אזרבייג’ן וקזחסטאן, בדרום מזרח – עם סין, מונגוליה וקוריאה הצפונית, גבול ימי – עם יפן וארה"ב.

אוכלוסיה – 146 מיליון תושבים (פי 2.3 מצרפת)

הרכב אוכלוסייה – 80.9% - רוסים, 3.87% - טטרים, 1.41% - אוקראינים, 1.15% – בשקירים, 1.05 – צ’ובאשים, 1.04 – צ’צ’נים, 0.86% - ארמנים, 0.16% - יהודים ועוד כ-190 בני עמים אחרים.

חלוקה לפי דתות – 42.7% - נוצרים אורתודוקסים, 6.5% - מוסלמים, 4.4% - נוצרים אחרים, 1.2% - פגאנים, 0.4% – בודהיסטים, 0.1% - הינדואיסטיים או קרישנאים, 0.1% - יהודים, 25% - מאמינים ללא שיוך לדת, 13% - אתאיסטים.

אקלים ממוצע ביוני  (מוסקבה) 17-22, (סנט פטרסבורג) – 15.2-20

 

מוסקבה


תיעוד היסטורי ראשוני – בשנת 1147 לספירה.

שטח – 2561 ק"מ.

אוכלוסיה – 12,197,000 תושבים.

תחבורה – 4 נמלי תעופה, 9 תחנות רכבת מרכזיות, 2 נמלי נהר, כמות תחנות המטרו – 232, אורך המסילות – 397.3 ק"מ.

 

סנט פטרסבורג


שנת הקמה – 1703 לספירה.

שמות קודמים – פטרוגראד, לנינגראד.

שטח – 1439 ק"מ.

אוכלוסיה – 5,191,000 תושבים.

שטחים ירוקים – 40%.

העיר המונה יותר ממיליון תושבים הצפונית ביותר בעולם.

העיר מורכבת מ-30 איים.

בשטח העיר נמצאים יותר מ-300 גשרים.

אורך כולל של התעלות והנחלים בעיר – 282 ק"מ.

 

סוצ'י


העיר נמצאת לחופו של הים השחור, בדרום-מזרחו של מחוז קרסנודאר.

שטח – 3505 ק"מ.

העיר ידועה כמרכז לספורט חורף וכנקודת מוצא לאתרי הקווקז המערבי.

 

 

שתף לחברים

שתף