מדריכי טיולים

נשמח לבנות עבורך חבילת טיול מותאמת אישית

כאשר אתה יוצא לחופשה בחו"ל עניינים רבים מעסיקים אותך: שהטיסה תעבור בשלום, שהנהג ימתין לך בשדה התעופה, שהמלון שבחרת בקפדנות לא יאכזב, שמזג האוויר יהיה מוצלח ושהחופשה תהיה מהנה ונעימה.

כל זה חשוב כמובן, לצד אלו, ביקור במקום חדש אינו מושלם בלי סיור במקומות החשובים, ההיסטוריים והתרבותיים. בלי ארוחה במסעדות טובות, ביקור במוזאונים החשובים וספיגת התרבות המקומית. שלא לדבר על התמצאות בתחבורה המקומית שבדרך כלל גוזלת זמן חופשה יקר...

נכון, אפשר "לחרוש" על האינטרנט ולהסתמך על אחרים, לרכוש ספר בחנות ולקוות שהמהדורה עדכנית, אבל כל אלו אינם דומים לטיול עם מדריך טיולים מקומי המכיר את כל המקומות הנחשבים, בעל כושר הסבר נפלא שיראה לכם את העיר כפי שאף אתר ואף ספר לא יוכל לעשות.

זו הסיבה שאנו משקיעים רבות במדריכי הטיולים שלנו, טיול ברוסיה עם מדריך טיולים דובר עברית היא חוויה אחרת, מטלטלת, מרגשת, מצחיקה ובעיקר – בלתי נשכחת.

אנו יודעים כי לכל קבוצה המגיעה לרוסיה אופי משלה ולכן אנו פועלים להתאים את מדריך הטיולים הטוב ביותר לקבוצה, לפי אופייה, התקציב העומד לרשותה, סגנון הטיול, שפת ההדרכה הרצויה לכם (עברית או אנגלית) ועוד.

רוב המדריכים אצלנו מצוידים ברישיון הדרכה מטעם משרד התיירות הרוסי המעניק להם אישור להדריך במוזאונים רבים ברחבי העיר, כדי שגם אתם תיהנו מהסיפורים המרתקים מאחורי המוצגים השונים.

נשמח לבנות עבורך חבילת טיול מותאמת אישית, פנה אלינו עוד היום ותתחיל לארוז לקראת חופשה כיפית, מיוחדת ובלתי נשכחת.

שתף לחברים

שתף