שבת במוסקבה

שבת במוסקבה


לישראלי, תייר, איש עסקים או דיפלומט המגיע למוסקבה יודע כי את השבת הוא ירצה לחוות עם הקהילה הישראלית בעיר. חווית השבת בקהילה הישראלית במוסקבה עוברים מפה לאוזן וכל מי שטעם את השבת אצלנו לא שומר את הסוד לעצמו אלא דואג שכל מי ממשפחתו או ידידיו ומכריו המגיעים למוסקבה יזכו להתארח בשבת בקהילה הישראלית.

כך זה מידי יום שישי מתאספים עשרות חברים ישראלים לתפילות וסעודות השבת ביחד באוירה ישראלית אותנטית ומתוך שבת אחים גם יחד. המפגש מתחיל בתפילת ’קבלת שבת’ כשלאחריה, מתיישב כל הקהל לקידוש וסעודת שבת משולבת בדברי תורה, שירי שבת ושירי ארץ ישראל.

סעודת השבת ערוכה ברמה גבוהה וכוללת את כל מאכלי שבת המסורתיים כאשר בין הדגים לבשר נשמעים דברי תורה וברכה מהאורחים וההרגשה היא מרוממת ומרגשת מאד. התפילות וסעודות השבת בצוותא בקהילה הישראלית מהווה מפגש רוחני עשיר רגוע ומשיב נפש לאחר שבוע של עבודה קשה, טרדות ומרוץ ללא מנוחה, המעניק "פסק זמן", לשכוח מהכל, להתעלות על חיי החולין ולהתחבר לנשמה...’.

ביחד עם הרב יעקב פרידמן אנחנו מזמינים אתכם לחוויית קבלת השבת במוסקבה  - תפילות וסעודות כשרות וטעימות במרכז העיר במלון אזימוט אולימפיק.
ביחד נדליק את הנרות, נשיר שירי שבת, נאכל פרוסת חלה והכל באווירה טובה והרבה לחיים. 
רק אצלנו, המקום היחידי במוסקבה, קבלת השבת בעברית, עם אורחים מהארץ וחברי הקהילה הישראלית. 
ההשתתפות כרוכה בתשלום. 
 


לפרטים והרשמה:
ישראל - 03-374-4926 
מוסקבה - 7-499-271-75-15 
ארה”ב - 718-640-2795 

דוא"ל: 1kehila@gmail.com 

 

 

שתף לחברים

שתף