שרותי מוניות

כדי שיהיה לכם קל ונוח לסייר בערים הגדולות של רוסיה

שרותי מוניות


כדי שיהיה לכם קל ונוח לסייר בערים הגדולות כמו מוסקבה וסנט פטרסבורג מומלץ להעזר דווקא במוניות. המחירים שלהם כעת מאוד נוחים והזמינות ממש טובה. יתרה מזאת, הם יכולים לנסוע לאורך נתיבים ייעודיים ולעקוף פקקים ארוכים
כמו כן, אינכם צריכים לשלם עבור חניונים יקרים במרכז העיר כי אם חשבתם לשכור רכב אז למצוא חניה זו ממש בעיה. ישנה כמובן התחבורה הציבורית אבל בעיר גדולה ולא מוכרת זו אופציה שמתאימה לא לכולם. כדאי שתשמרו על כוחכם, העצבים והזמן שלכם.

להזמין מונית קל מאד דרך אפליקציות בסמארטפון, זה נוח ואינו מצריך ידע בשפה הרוסית ואם רכשתם סים רוסי מקומי אז אין לכם בעיה של זמינות האפליקציה דרך האינטרנט. מיד אפשר לראות הן את זמן הגעת הרכב והן את מחיר הנסיעה. פשוט ציינו במפה של האפליקציה היכן אתם נמצאים והמונית תגיע בד״כ תוך כעשר דקות, לעיתים אפילו פחות.

ניתן להשתמש ב-GETT TAXI המוכר לישראלים אבל המקומיים מעדיפים להשתמש ב-YANDEX TAXI או YANGO, שזה שתי אפליקציות של אותו מפעיל, מחירי הנסיעות הנחשבים נמוכים יותר ועם שירות באיכות גבוהה. גם UBER TAXI הבינלאומי פועל ברוסיה אבל הוא פחות פופולרי. התחרות בין מפעילי המוניות האלה היא רק לטובת התיירים.

השוו את המחירים וזמני ההגעה באפליקציות השונות ותבחרו את מה שהכי מתאים לכם.

ואם אתם באמת רוצים להספיק לראות הרבה מקומות יפים ומעניינים בערים המרתקות אבל ענקיות כמו מוסקבה וסנט פטרסבורג אנחנו יכולים לארגן בשבילכם סיור עם מדריך דובר עברית עם רכב צמוד כך שהטיול שלכם יהיה חוויה חיובית בלבד.


להזמנת בתי מלון טובים במחירים הוגנים וסיורים עם מדריכים מקצועים דוברי עברית במוסקבה וסנט פטרסבורג פנו למשרדנו


יותר מידע שימושי למטייל ברוסיה

 
 

שתף לחברים

שתף